12.9.2013

Škola muzejní propedeutiky 2013–14

V letošním školním roce otevíráme již XII. běh základního kurzu Školy muzejní propedeutiky, a to hned ve dvou paralelních třídách. Nástavbový kurz Muzejního výstavnictví se bohužel v roce 2013–14 neotevře.

Zájemci o oba vzdělávací kurzy, které jsme byli nuceni v tomto roce odmítnout, ať z důvodu nedostatku volných míst v základním kurzu či neotevření kurzu nástavbového, a všichni ostatní, kteří máte zájem navštěvovat kurz v příštím školním roce, sledujte webové stránky školy, kde budou v nejlbižší době zveřejněny informace a přihlášky do dalšího běhu Školy muzejní propedeutiky.

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!