30.4.2014

Novinky na webových stránkách AMG

Pro členy AMG je na webových stránkách vytvořena nová záložka, kde jsou a ke stažení loga AMG a označení členství v AMG, shromážděny jsou zde informace o průkazkách AMG, členských příspěvcích, spolupracujících organizacích aj.

Také je možné se přihlásit k odběru aktuálních novinek z webových stránek AMG. Novinky se týkají činnosti AMG, pořádaných konferencí a seminářů, dění v oblasti muzejnictví (aktuality muzeí, legislativa, statistika), Festivalu muzejních nocí, Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a dalších zajímavých informací z muzejního oboru.

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!