4.6.2014

Noví členové AMG

Senát AMG, který se konal dne 27. května 2014, odhlasoval přijetí Musea fara Křenov za řádného člena AMG.
Mezi individuální členy AMG byli přijati PhDr. Ivana Vojtěchovská, PhDr. Marie Šedá, Mgr. Radka Krejčí a Ivanka Krabcová.

Na minulém jednání Senátu 4. března 2014 bylo za řádného člena AMG přijato Řeznické muzeum Jana Pavlíčka. Za individuální členy AMG byli přijati PhDr. Jan Galuška, Mgr. Kateřina Čapková, Mgr. Klára Smolíková a Petr Študent.

Seznam řádných, individuálních a čestných členů AMG

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!