8.10.2014

Muzeum a proměny společnosti – II. cirkulář do 20. října 2014 !!!

4.–5. listopadu 2014, Brno

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovolujeme si Vás podruhé oslovit s výzvou k účasti na VIII. celorepublikovém kolokviu na aktuální téma českého muzejnictví Muzeum a proměny společnosti, které připravuje Asociace muzeí a galerií ČR ve spolupráci s dalšími subjekty a které se uskuteční ve dnech 4.–5. listopadu 2014 v Univerzitním kině Scala v Brně.

Předkládáme Vám nyní druhou informaci o chystané konferenci včetně jejího detailního programu a pevně věříme, že Vás její téma a vymezení zaujme.

Pokud jste se ještě nepřihlásili, učiňte tak prostřednictvím II. cirkuláře nejpozději do 20. října 2014 !!!

Všem přihlášeným bude zaslán e-mailem přesný program a organizační pokyny po uzávěrce II. cirkuláře.

Přihlášky zasílejte sekretariátu AMG na adresu: Asociace muzeí a galerií České republiky, Jindřišská 901/5, II. schodiště, 110 00  Praha 1 – Nové Město, nebo na e-mail: amg@cz-museums.cz

Uzávěrka přihlášek II. cirkuláře je 20. října 2014 !

Prihláška II. cirkulář  (40 kB)

Informace (150 kB)

Program (223 kB)

Těšíme se na setkání s Vámi !

Školení je zdarma a probíhá v Praze a v Brně

Vyjádření podpory slovenským kulturním institucím

Přehled přihlášených projektů

Uzávěrka přihlášek byla prodloužena do max. 31. března 2024

15.–16. října 2024 / Ostrava / Národní zemědělské muzeum Ostrava – Muzeum potravin a zemědělských strojů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!