24.10.2014

VIII. celorepublikové kolokvium Muzeum a proměny společnosti – informace pro účastníky

4.–5. listopadu 2014, Brno

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
děkujeme Vám za zájem o účast na VIII. celorepublikovém kolokviu na aktuální téma českého muzejnictví tentokráte na téma "Muzeum a proměny společnosti".
Zde jsou pro Vás k dispozici informace k organizačnímu zajištění kolokvia a program konference:

Tisková zpráva (135 kB)

Organizační pokyn (321 kB)

Program (205 kB)

Přednášející a resumé příspěvků (285 kB)

Mapa  (2 183 kB)

Loga pořadatelů (112 kB)

Informace si nemusíte tisknout – veškeré materiály dostanete v deskách při prezenci!

Společenské setkání pro účastníky kolokvia se uskuteční v Moravské galerii v Brně – v Místodržitelském paláci dne 4. listopadu 2014 od 19.00 hodin (Barokní sál).

Při příležitosti konání kolokvia budou mít jeho účastníci možnost volné prohlídky stálé expozice a právě probíhajících výstav v Moravské galerii v Brně – Místodržitelském paláci (Morvaské nám. 1a) dne 4. listopadu 2014 v době od 18.00 do 19.00 hodin (bližší informace na http://www.moravska-galerie.cz).

Účastnické poplatky na kolokviu jsou rozlišeny dle jednotlivých cirkulářů – dle data zaslání Vašich přihlášek a budou vybírány při prezenci.
Cestovné a ubytování si hradí účastníci kolokvia sami.

UBYTOVÁNÍ SI PROSÍM ZAJISTĚTE SAMI PŘÍMO V HOTELU pod společným heslem – KOLOKVIUM: Hotel Slavia, Solniční 15/17, 662 16  Brno, e-mail: recepce@slaviabrno.cz, tel.: +420 542 215 080, +420 542 321 249, mobil: +420 608 310 711.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k organizaci kolokvia, obraťte se prosím na nás.

Těšíme se na setkání s vámi v Brně!

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!