21.1.2015

Kampaň Muzea a Velká válka prodloužena do konce roku 2018!

Kampaň Muzea a 20. století – Muzea a Velká válka aneb 100 let od vypuknutí 1. světové války, kterou pro rok 2014 vyhlásila Asociace muzeí a galerií ČR, bude probíhat až do roku 2018 a vyvrcholí oslavami 100. výročí vzniku samostatného československého státu.

Webové stránky kampaně jsou průběžně aktualizovány a nově přihlášené tematické akce přidávány mezi ostatní.

Své přihlášky zasílejte v průběhu celého trvání kampaně.
Pro každou akci použijte nový formulář.

Elektronická přihláška do kampaně „Muzea a Velká válka aneb 100 let od vypuknutí I. světové války“
  (online formulář)
(po vyplnění bude automaticky odeslána na e-mail: amg@cz-museums.cz, a poté publikována na internetových stránkách kampaně)

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!