9.3.2015

XI. ročník Festivalu muzejních nocí 2015

Výzva k účasti a ke kontrole údajů o Vaší instituci

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
na adrese www.muzejninoc.cz již běží aktualizované internetové stránky pro jedenáctý ročník Festivalu muzejních nocí 2015, který proběhne ve dnech 15. května – 13. června 2015.

Děkujeme Vám za zájem se do festivalu přihlásit.
Nyní Vás prosíme o kontrolu jednotlivých údajů u Vaší instituce a jejich průběžnou aktualizaci – doplnění konkrétního programu a časového harmonogramu Vaší muzejní noci.
Aktualizace zasílejte prosím Mgr. Janě Bukačové, e-mailem na adresu: bukacova@cz-museums.cz.

Na webu je k dispozici ke stažení aktuální logo Festivalu muzejních nocí 2015 v různých grafických formátech.
Logo ve variantě dle vašeho výběru by mělo být uvedeno v doprovodných propagačních materiálech k akci, vždy s uvedením věty: „Festival muzejních nocí 2015 pořádá Asociace muzeí a galerií České republiky s podporou Ministerstva kultury ČR. Další festivalové akce naleznete na http://www.muzejninoc.cz.“
Logo festivalu textu by mělo zabírat minimálně 5 % materiálu.

Národní zahájení XI. ročníku Festivalu muzejních nocí 2015 proběhne v pátek 15. května 2015 v Liberci.

Ne všechny instituce, které se každoročně festivalu účastní, zaslaly na Sekretariát AMG ve stanoveném termínu přihlášku.
Máte možnost zaslat Vaši přihlášku do 31. března 2015!

Možnosti přihlášení:

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!