29.5.2015

Videoprezentace Národní soutěže Gloria musaealis 2014

V souvislosti s novou mediální kampaní Národní soutěže Gloria musaealis jsme pro Vás připravili i nový způsob prezentace oceněných projektů.

Průběh slavnostního vyhlášení můžete, jako již tradičně, zhlédnout ve fotogalerii a oceněné projekty formou pdf prezentace.
Ovšem XIII. ročník soutěže přinesl další změny k lepšímu – komentované videospoty oceněných muzeí a hlavní znělku soutěže Gloria musaealis 2014 jsme pro Vás zveřejnili na webových stránkách soutěže.

V příštím roce se těšíme opět nashledanou!

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!