28.8.2015

Věstník 4/2015

V novém čísle Věstníku 4/2015 jsme pro Vás připravili přehled výstav na měsíce od srpna do října 2015, které pořádají česká muzea a galerie. Stejně jako kalendárium si můžete na našich webových stránkách také přečíst celé číslo Věstníku. Tištěný výtisk jako již tradičně získáte na Sekretariátu AMG.

Čtvrté číslo nabídne vhled zejména do muzejní statistiky. Dále nabídne rozhovor s Jiřinou Daškovou nebo představí Evropské muzeum roku 2015.

Vyjádření podpory slovenským kulturním institucím

Přehled přihlášených projektů

Uzávěrka přihlášek byla prodloužena do max. 31. března 2024

15.–16. října 2024 / Ostrava / Národní zemědělské muzeum Ostrava – Muzeum potravin a zemědělských strojů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

13. března 2024 od 10.00 hodin (hybridní forma)

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!