14.9.2015

Výzva k účasti v Národní soutěži muzeí Gloria musaealis a soutěži Muzeum roku!!!

XIV. ročník Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2015

XIV. ročník soutěže
probíhá od 1. ledna 2015 do 28. února 2016 – více informací na www.gloriamusaealis.cz

Zde naleznete základní podmínky pro přihlášení se do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis – Základní podmínky pro přihlášení se do soutěže
Slavnostní vyhlášení výsledků XIV. ročníku soutěže proběhne dne 19. května 2016 ve Smetanově síni Obecního domu v Praze.

Formuláře přihlášek:

Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů a konzultace při zpracování přihlášky.

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. et MgA. Tereza Záchová tajemnice soutěže (tel.: +420 224 210 038; e-mail: gloria@cz-museums.cz).

Od XIV. ročníku se můžete zúčastnit také soutěže Muzeum roku

Soutěž Muzeum roku probíhá na portálu www.do-muzea.cz

Výsledky soutěže o nejpopulárnější muzeum, vycházející z hodnocení registrovaných uživatelů portálu, budou vyhlášeny v rámci slavnostního předávání Cen Gloria musaealis za rok 2015 dne 19. května 2016.

Kontaktní osobou pro portál Do-muzea je Pavla Suchánková (tel: +420 224 497 177; e-mail: do-muzea@nm.cz).

Připomeňte si výsledky XIII. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis včetně její znělky a úvodního spotu!

Těšíme se na Vaše projekty!

Vyjádření podpory slovenským kulturním institucím

Přehled přihlášených projektů

Uzávěrka přihlášek byla prodloužena do max. 31. března 2024

15.–16. října 2024 / Ostrava / Národní zemědělské muzeum Ostrava – Muzeum potravin a zemědělských strojů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

13. března 2024 od 10.00 hodin (hybridní forma)

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!