1.2.2016

Připomeňte si slavnostní vyhlášení výsledků XIII. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2014

XIV. ročník Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2015 se blíží ke svému konci a tudíž i slavnostní vyhlášení výsledků, které se uskuteční 18. května 2016 ve Smetanově síni Obecního domu.

Připomeňte si, jak vypadal ceremoniál loňského XIII. ročníku soutěže ve zbrusu novém pojetí!

Na webových stránkách Gloria musaealis můžete zhlédnout krátký sestřih vyhlášení.

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!