1.7.2016

Věstník 3/2016

Připravili jsme pro Vás třetí (letní) číslo Věstníku AMG.

Těšit se můžete na reakce oceněných muzeí, milá slova pořadatelů a partnerů Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2015, rozhovor s první výherkyní návštěvnické soutěže Muzeum roku nebo informace o tom, jak sběratelé pomáhají financovat ISIS.

Od druhého čísla můžete Věstník AMG dočasně sledovat pouze elektronicky, ale o požitek z listování časopisem nebudete ochuzení ani tak!
Prolistovat si jím můžete na našich webových stránkách prostřednictvím aplikace ISSUU, které naleznete zde.

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!