19.9.2017

Český komitét Modrého štítu pořádá konferenci na téma Krizové plány v paměťových institucích v současných podmínkách

24. října 2017, Konferenční sál Národního archivu, Praha 4 – Chodovec

Český komitét Modrého štítu ve spolupráci s Národním archivem pořádá konferenci na téma Krizové plány v paměťových institucích v současných podmínkách, která se uskuteční dne 24. října 2017 v Národním archivu na Praze 4 – Chodovci.

Program (58 kB)

Účastnický poplatek 300 Kč bude vybírán při prezenci před zahájením konference.

Registrace nejpozději do 15. října 2017 na: http://skipcr.cz/akce-a-projekty/formulare/formular-krizove-plany.