27.10.2017

Zhodnocení 15 let Národní soutěže muzeí Gloria musaealis

Shrnutí vývoje soutěže v letech 2002–2016

Národní soutěž muzeí Gloria musaealis reprezentuje a veřejnosti představuje vynikající výsledky výstavní, ediční a další činnosti muzeí a galerií, které posouvají vývoj českého muzejnictví.

Exekutiva AMG připravila materiály přinášející zhodnocení uplynulých 15 let trvání soutěže. Materiály obsahující SWOT analýzu dosavadního stavu s výhledem do budoucna, a také faktografickou přílohu popisující soutěž z pohledu číselných údajů (počet přihlášených/oceněných institucí, vývoj finančního zajištění soutěže, vývoj výše udílených ocenění, souhrn všech oceněných projektů dle jednotlivých ročníků ad.).

Zhodnocení 15 let konání Národní soutěže muzeí Gloria musaealis v letech 2002–2016:
Analýza 15 let existence soutěže (543 kB)
Přehled všech oceněných institucí v letech 2002–2016, řazeno abecedně dle sídla instituce (181 kB)
Výsledky za 15 let trvání soutěže (205 kB)