12.2.2018

Kalendárium akcí muzeí a galerií ČR

Podklad pro web AMG

Informujte své návštěvníky o akcích, které se ve Vašem muzeu konají prostřednictvím Kalendária akcí na webových stránkách AMG.

Kalendárium akcí je určeno pouze pro členské instituce AMG.

Zveřejňujeme jen události vzdělávacího a populárně-naučného charakteru – konference, semináře, přednášky, komentované prohlídky, exkurze, workshopy, kurzy a akce pro děti.

Aktuální přehledy těchto akcí, změny a aktualizace zasílejte na e-mail: kalendarium@cz-museums.cz

Kontaktní osobou pro Kalendárium akcí je Bc. Kateřina Svobodová, tel.: +420 224 210 038.

XIV. ročník, 18. května – 9. června 2018

09
04

Nejčastější otázky k obecnému nařízení, na které je dotazován Úřad pro ochranu osobních údajů