20.2.2018

Přihlášky do XVI. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2017

Upozornění

Chtěli bychom Vás upozornit, že 28. února 2018 (včetně) končí možnost podat přihlášku do XVI. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2017!

Pokud ponesete přihlášky na Sekretariát AMG osobně, ověřte si prosím předem, že tu skutečně jsme a přihlášku od Vás někdo z nás převezme! Např. 28. února 2018 se koná jednání Senátu AMG, v kanceláři tak budeme přítomni až cca od 14 hodin.

Kontaktní osobou
pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová – tajemnice soutěže (tel.: +420 224 210 039; e-mail: gloria@cz-museums.cz).