8.3.2018

Velvyslanectví republiky Peru žádá o spolupráci při dohledání odcizených předmětů

Velvyslanectví republiky Peru žádá o spolupráci při dohledání 9 předmětů sakrálního charakteru odcizených dne 13. srpna 2001 z kostela Matríz de Aucará v provincii Lucanas, departmentu Auyacucho a dalších 5 maleb sakrálního charakteru odcizených tamtéž.

Informace MK ČR o odcizených předmětech (835 kB)

Kontaktní osobou je: PhDr. Magda Němcová, Ministerstvo kultury, Samostatné oddělení ochrany kulturních statků
Tel.: +420 257 085 454, Email: magda.nemcova@mkcr.cz

XIV. ročník, 18. května – 9. června 2018