23.4.2018

Festival muzejních nocí 2018

XIV. ročník, 18. května – 9. června 2018

V roce 2018 vyhlásila Asociace muzeí a galerií ČR, z. s., ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Národním muzeem XIV. ročník Festivalu muzejních nocí 2018, který proběhne ve dnech 18. května – 9. června 2018.

Festival muzejních nocí bude letos zahájen v pátek 18. května 2018 v Hradci Králové, kde proběhne Národní zahájení festivalu.
Více informací k Národnímu zahájení FMN 2018 naleznete zde.

bude jako již tradičně festival oficiálně uzavírat v sobotu 9. června 2018.

O tom, kde se jednotlivé muzejní noci konají a jaký je zde pro návštěvníky připraven program, informují společné internetové stránky.

Nabízíme Vám poslední šanci se do FMN 2018 přihlásit – kdo tak ještě neučinil a v seznamu institucí nenašel svoji Muzejní noc – termín pro zaslání přihlášek jsme prodloužili do 30. dubna 2018!!! Po tomto datu již není možné Vás do oficiálního tiskového zpravodajství doplnit.

Přihlásit se je možné elektronicky – http://www.cz-museums.cz/web/festival_muzejnich_noci/prihlaska

Těšíme se na setkání s Vámi!

XIV. ročník, 18. května – 9. června 2018

09
04

Nejčastější otázky k obecnému nařízení, na které je dotazován Úřad pro ochranu osobních údajů