28.8.2018

Kampaň Muzea a 20. století – „Muzea a vznik ČSR aneb 100 let od ukončení I. světové války“

AMG vyhlásila pro rok 2018 v rámci cyklu Muzea a 20. století kampaň na téma „Muzea a vznik ČSR aneb 100 let od ukončení I. světové války“.

Od muzeí, která se do kampaně přihlásí, budeme předpokládat vyplnění přihlášky a ochotu připojit grafický symbol kampaně „Muzea a 20. století“ k vlastním propagačním materiálům.

Přihlášeným projektům se dostane náležité publicity a propagace na webových stránkách AMG, v informačním Bulletinu AMG i v dalších materiálech včetně tiskové zprávy, která bude poskytnuta všem médiím. Ve Věstníku AMG jsme vytvořili novou rubriku „Osmičková výročí“, kde pravidelně zveřejňujeme informace o připravovaných akcích.

Přihlášky do kampaně a pozvánky na jednotlivé akce přijímáme v průběhu celého roku 2018!

Webové stránky projektu na adrese http://www.muzea20stoleti.cz jsou průběžně aktualizovány!

Pro zapojení se do cyklu Muzea a 20. století STAČÍ vyplnit elektronický formulář přihlášky.

Těšíme se na spolupráci s Vámi při realizaci mediální kampaně Muzea a 20. století!