21.9.2018

Konference na téma "Dokumentace osmičkových výročí v slovenských a českých muzeích. Rok 1918 a ty ostatní"

II. cirkulář

13.–14. listopadu 2018 v Zimní jízdarně Bratislavského hradu

Zväz múzeí na Slovensku, Asociace muzeí a galerií ČR, z. s., a Český výbor ICOM zvou na vědeckou konferenci na téma Dokumentace "osmičkových" výročí v slovenských a českých muzeích. Rok 1918 a ty ostatní.

II. cirkulář
– uzávěrka do 26. října 2018 a registrační poplatek na osobu bude 25 €
Pro studenty prezenčního studia univerzit a vysokých škol je registrační poplatek stanoven na osobu ve výši 8 € pro oba cirkuláře
V den konání konference poplatek činí 30 €, platit lze pouze v hotovosti.

Do 30. září 2018 je možné využít zvýhodněné ubytování v Hotelu Tatra (nebo do vyčerpání dohodnutého místa).

II. cirkulář (222 kB)
Přihláška (73 kB)