24.6.2015

Muzeum obchodu Bratislava nabízí k zapůjčení výstavu Reklama a děti

Muzeum obchodu Bratislava (www.muzeumobchoduba.sk) nabízí k zapůjčení výstavu s novou a zajímavou tématikou.

Dlouhodobá, již 19-ti letá tradice (od roku 1994) úspešných putovních výstav ze zbírek Muzea obchodu Bratislava v České republice umožňuje nabídnout další výstavu Reklama a děti.

Technické informace k výstavě:

Přibližně 80% výstavy je plošná historická reklama, jen originály ( 30 rámů s rozměry 70 x 100 cm ) a několik solitérních kartonových stojanů. Trojrozměrné předměty si vyžadují jednu, maximálně dvě vitrínky. Doplňkem výstavy je video v podobě filmu  "Bylo nás pět " či audio nahrávka reklamných upoutávek.
Ze strany zájemce je potřeba pouze závěsný systém, jedna elektrická zásuvka a jedna až dvě vitríny.

Převoz, pojištění a instalaci výstavy zajišťuje Muzeum obchodu Bratislava.

Volné termíny pro výpůjčku výstavy jsou: VII. – VIII., X. 2013 a od I. 2014 kdykoliv.

Kontaktní e-mail: muzeum.obchodu@muzeumobchoduba.sk