18.1.2018

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod společně s Moravským zemským archivem v Brně – Státním okresním archivem Havlíčkův Brod sborník příspěvků o historii regionu Havlíčkobrodsko

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod opět vydává rukou společnou s Moravským zemským archivem v Brně – Státním okresním archivem Havlíčkův Brod sborník příspěvků o historii regionu Havlíčkobrodsko. Nad stránkami jeho již 31. čísla si na své přijdou všichni milovníci dějin Havlíčkova Brodu i širšího okolí Českomoravské vrchoviny.

Aktuální 31. číslo Havlíčkobrodska má 160 stran a vychází v nákladu 200 výtisků.
Publikaci lze zakoupit v návštěvní době v sídle Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod, případně ji lze objednat na e-mailové adrese muzea nebo přes eshop.