Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
14.4.2016

Kolokvium Přerov 2016 – Jak pracuje tým (Prezentační a edukační aktivity muzeí jako důvod spolupráce napříč muzejními profesemi)

27. – 28. června 2016

Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku AMG zve na kolokvium na téma "Jak pracuje tým – Prezentační a edukační aktivity  muzeí jako důvod spolupráce napříš muzejními profesemi", které se uskuteční v Muzeu Komenského v Přerově.

Přihlašení prostřednictvím formuláře, který naleznete na odkaze.

Důležité termíny:
10. 6. 2016 – Termín pro zaslání přihlášek pro pasivní účastníky.
13. 5. 2016 – Termín pro zaslání přihlášek pro aktivní účastníky s prezentací práce v týmu (viz VI. blok). Kromě přihlášky zašlou vedoucí týmu do téhož data také názvy svých prezentací a jejich anotace (v rozsahu max. 400 znaků) na e-mail. Do 10. 6. 2016 pak na stejnou adresu dodají hotové prezentace v PowerPointu (ve formátu 20x20).
10. 6. 2016 – Termín pro zaslání přihlášek pro aktivní účastníky s odborným příspěvkem (viz II. blok). Kromě přihlášky zašlou přednášející do téhož data své prezentace k odborným příspěvkům a krátké profesní medailony na e-mail. S ohledem na včasné zajištění odborných materiálů k možnému vzniku plánovaného sborníku budou o termínu odevzdání hotových textů jejich autoři informováni s dostatečným předstihem.

Program  (928 kB)

Plakát (2,5 MB)

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás