Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
9.6.2016

11. – 20. červenec 2016 (I. turnus) a 1. – 10. srpen 2016 (II. turnus)

Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě, p. o., AOPK ČR, RP Liberecko – Oddělení Správa CHKO Český ráj a Geopark Český ráj o. p. s. nabízí všem zájemcům z řad studentů vysokých a středních škol účast na letním archeologicko-epigrafickém výzkumu v rámci projektu Dokumentace skalních rytin, nápisů a dalších prvků historické krajiny v CHKO Český ráj 2016.

Výzkum probíhá formou nehonorovaných praktik, na terénní části výzkumu se kromě posluchačů vysokých škol a několika profesionálů každoročně podílejí také zájemci z řad studentů vyšších ročníků gymnázií, středních a vyšších odborných škol, kteří jsou vítanými a užitečnými partnery.

Žádáme zájemce, aby potvrdili svou účast do 3. července!!!
Přihlášky do II. turnusu zasílejte nejpozději do 20. července!

Více informací naleznete zde.

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás