Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
8.8.2016

Seminář Muzea a digitalizace – hledáme nosná téma. Co by vás zajímalo?

Počátek září 2016

Počátkem září bychom rádi uspořádali pro muzejní obec další seminář s tématy digitalizace.
Protože máme pocit, že jsme se již opakovaně a dosti podrobně věnovali tomu, jak fotit, jak skenovat, jak ukládat a dlouhodobě archivovat získaná data, hledáme další nosná témata a byli bychom vděční, kdybyste nám při výběru pomohli. Stačí vyplnit pár kolonek formuláře.
Nabízejí se témata jako “multimédia a jejich využití při přípravě výstavy”, “videokiosky v expozicích”, “filmový dokument v muzeu”, sbírky on-line”, “chytrá zařízení v muzeu” či “koncepce stálé expozice”.

Anebo vás zajímá něco úplně jiného? Co by to mělo být?

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás