Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
7.10.2016

Muzejní spolky a kluby přátel galerií

20. 10. 2016, Praha

Pracovníky muzeí a galerií zveme na seminář

„MUZEJNÍ SPOLKY A KLUBY PŘÁTEL GALERIÍ“,

který se uskuteční ve čtvrtek 20. 10. 2016 od 10.00 na Ministerstvu kultury v Konírně Nostického paláce, Maltézské náměstí 1, Praha 1.

Cílem programu semináře je usnadnění orientace v měnícím se právním prostředí v této oblasti a poskytnutí praktických doporučení pro činnost galerijních klubů a spolků.

Pořadatelem semináře je Metodické centrum pro muzea výtvarného umění v NG a Odbor ochrany movitého kulturního dědictví, muzeí a galerií Ministerstva kultury ČR.

Zájemce o účast prosíme o registraci prostřednictvím přihlášky (viz přílohu) zaslané na adresu dagmar.jelinkova@ngprague.cz nejpozději do 15. 10. 2016.

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás