Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
12.6.2017

Požární ochrana industriálních památek a historických budov

15.–16. června 2017

Národní památkový ústav, Mezinárodní rada muzeí ICOM, Komise pro bezpečnost v muzeích AMG, Technické muzeum v Brně a Norské ředitelství památkové péče Riksantikvaren si Vás dovolují pozvat na česko–norský seminář Požární ochrana industriálních památek a historických budov

který se koná v přednáškové budově Metodického centra moderní architektury při vile Stiassni v Brně, Preslova ulice (trolejbus č. 38 z Komenského náměstí, zastávka Marie Pujmanové)

Vstup je volný!

Svoji účast prosím potvrďte na e-mail: vila@npu.cz

9. listopadu 2017, Ministerstvo kultury, Maltézské nám. 1, Praha 1, zasedací místnost „Konírna“

16.–18. října 2017

20. 9.–6. 12.2017, Praha a Brno

28.–30. září 2017, Dubrovník

31. ledna – 2. února 2018, Rožnov pod Radhoštěm

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás