Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
14.8.2017

Konference Archeologie a veřejnost 9/2017 na téma "Prezentace archeologie – příklady dobré praxe

1.–3. listopadu 2017

Veřejná archeologie z.s. ve spolupráci s Ústavem pro archeologii FF UK Praha a pracovní skupina Archeologie pro společnost při ČAS si Vás dovolují pozvat k účasti na konferenci Archeologie a veřejnost 9/2017 tentokrát na téma Prezentace archeologie – příklady dobré praxe.

Archeologie a veřejnost 9 se bude konat v Praze v prostorách Univerzity Karlovy, Celetná 20, Praha 1.
Archeologie a veřejnost 9 navazuje na svých osm předchozích ročníků, které se konaly v letech 2004–2014.

Pozvánka (41 kB)
Přihláška (48 kB)

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás