Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
4.9.2017

Konference Poslání a budoucnost muzeí v přírodě v České republice

31. ledna – 2. února 2018, Rožnov pod Radhoštěm

Konference Poslání a budoucnost muzeí v přírodě v České republice s možností post-konferenčního programu v sobotu 3. února 2018 (program Masopust).

Konference se bude zabývat teoretickými otázkami i ryze praktickými zkušenostmi z našich muzeí. Určena je nejen odborným pracovníkům muzeí v přírodě či skanzenů nejrůznějšího typu (etnografických, archeologických, hornických, industriálních, vojenských…), ale také muzejním pedagogům, pracovníkům propagace a marketingu, ekonomům, investičním technikům a dalším profesím.

Termíny přihlašování jsou do 30. září 2017 s příspěvkem a do 31. prosince 2017 bez příspěvku.

Veškeré informace o konferenci, tématech, programu i přípravných workshopech naleznete na webové stránce . Zde se můžete také registrovat pomocí online formuláře.

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás