Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
3.10.2017

Management dobrovolnictví I

16.–18. října 2017

Základní kurz pro koordinátory dobrovolníků

Kurz je určen pro zájemce o základní informace o managementu dobrovolnictví a pro začínající koordinátory dobrovolníků v organizacích.

Cílem kurzu je seznámení s principy dobrovolnictví, s dosavadními zkušenostmi i bariérami dobrovolnictví v ČR, s metodikou získávání, přípravy i evidence dobrovolníků, se zákonem o dobrovolnické službě i s rolí dobrovolníků v sociálních a zdravotních službách, při práci s dětmi a mládeží, v kulturních organizacích, v ekologii, apod.

Účastníci si na kurzu vytvoří základy projektu dobrovolnictví ve vlastní organizaci.

Místo konání: Vila Čerych, Křenkova 477, Česká Skalice, telefon: 491 451 116

Zahájení: pondělí 16. října 2017 v 10.30 hodin. Ukončení: středa 18. října 2017 ve 13.00 hodin.

Pozvánka s přihláškou (791 kB)

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás