Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
31.1.2018

Konference Aktuální trendy v muzejní prezentaci a edukaci na téma "Vliv digitálních technologií na dětského návštěvníka a mezioborové přesahy muzejní pedagogiky"

21. – 22. květen 2018

Muzeum hlavního města Prahy a Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku AMG si Vás dovolují pozvat na konferenci Aktuální trendy v muzejní prezentaci a edukaci na téma "Vliv digitálních technologií na dětského návštěvníka a mezioborové přesahy muzejní pedagogiky", která se uskuteční ve dnech 21.–22. květen 2018 v Zámeckém areálu Ctěnice, Bohdanečská 259/1, 190 17 Praha 9 – Vinoř.

Zájemci o účast na konferenci s odborným příspěvkem se mohou přihlásit prostřednictvím e-přihlášky na webových stránkách do 28. února 2018.
Zájemci o účast na konferenci bez odborného příspěvku se mohou přihlásit nejpozději do 9. dubna 2018 formou e-přihlášky.

Pozvánka (256 kB)
Možnosti ubytování (14 kB)

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás