Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
8.2.2018

Mezinárodní interdisciplinární konference na téma "Agrární/zemědělská osvěta a vzdělávání v 18. až 21. století ve střední Evropě"

8. a 9. listopadu 2018, Praha

Národní zemědělské muzeum, s. p. o., Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta, Česká zemědělská univerzita v Praze a Česká akademie zemědělských věd pořádají mezinárodní interdisciplinární vědeckou konferenci "Agrární/zemědělská osvěta a vzdělávání v 18. až 21. století ve střední Evropě".

Instituce a osobnosti, jejich působení v kontextu politického, ekonomického, sociálního a kulturního vývoje středoevropského venkova.

Pozvánka (3,5 MB)
Call for papers (436 kB)
Přihláška (51 kB)

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás