Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
6.8.2018

Žasnout – objevovat – tvořit! Vzdělávání v muzeu

23.–25. 9. 2018, Drážďany

27. konference bavorských, českých, hornorakouských a saských odborných pracovníků muzeí

Přihlášky zasílejte nejpozději do 6. září 2018 na adresu: Sächsische Landesstelle für Museumswesen an den Staatlichen Kunstsammlungen Dresden, Schloßstraße 27, D-09111 Chemnitz, E-mail: landesstelle@skd.museum

Kontaktní osoba pro organizační zajištění konference: Julia Trillhof, julia.trillhof@skd.museum

Účast na konferenci je možná jen s potvrzenou přihláškou!
Místo konání konference: Deutsches Hygiene-Museum Dresden, Marta-Fraenkel-Saal, Lingnerplatz 1, D-01069 Dresden

Konferenci pořádá Saské zemské pracoviště pro muzejnictví při Státních uměleckých sbírkách Drážďany jako hostitel ve spolupráci s Asociací muzeí a galerií České republiky, Asociací hornorakouských muzeí a Zemským pracovištěm pro nestátní muzea v Bavorsku.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Program (146 kB)

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás