22.5.2017

3. června 2017

Plakát (475 kB)

9. Muzejní noc – Skřítek Archibald kronikářem

Zveme Vás již na 9. Muzejní noc do Sklářského muzea v Novém Boru. Při příležitosti 260 let od povýšení Nového Boru na město se v sobotu 3. června od 16 hodin vydáme se skřítkem Archibaldem na dobrodružnou cestu historií města Nového Boru. Pro rodiče a děti je připravena spousta zajímavých úkolů a jejich postupným plněním si vytvoří vlastní kroniku města. V textilní dílničce JEN LEN si každý může vyrobit něco pěkného na památku.

Kočovné loutkové divadlo zahraje dvě známé pohádky - Perníková chaloupka, Čert a Káča. Zahraje revivalová kapela Reserve band a skupina Jablkoň, která byla nominována v Žánrových cenách Anděl 2016 v kategorii Folk & Contry.

Srdečně Vás zveme na tento výlet plný dobrodružství, zážitků a skvělé hudby. Zábavná cesta historií města začíná v sobotu 3. června od 16 hodin a pro všechny je jednotné vstupné 20 korun.

16. června 2017

9. června 2017