Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis
2.2.2017

Výzva k účasti v jubilejním XV. ročníku soutěže

V úterý 28. února 2017 končí možnost podat přihlášku do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2016!

Zde naleznete základní podmínky pro přihlášení se do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis – Základní podmínky pro přihlášení se do soutěže.

Nezapomínejte, že výstavy a časově omezené projekty je nutno přihlásit minimálně 20 pracovních dnů před jejich skončením!

Formuláře přihlášek

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. et Mgr. Michal Bařinka – tajemník soutěže (tel.: +420 224 210 038, e-mail).

Slavnostní vyhlášení výsledků jubilejního XV. ročníku soutěže proběhne dne 17. května 2017 v Betlémské kapli v Praze.

Jak se přihlásit do soutěže Gloria musaealis?

Chtěli byste přihlásit projekt Vašeho muzea/galerie do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady? Navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte.

Jak se přihlásit Kontaktujte nás