Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis
3.5.2017

Nominace II. ročníku návštěvnické soutěže Muzeum roku

Smyslem soutěže Muzeum roku je, aby veřejnost navštěvovala nejen webový portál do-muzea.cz, ale zejména samotná muzea a galerie, jež jsou úžasným prostorem pro setkávání lidí a kde je možné načerpat nejen nové vědomosti, ale strávit také velice příjemný a smysluplný čas.

Ve druhém ročníku soutěže Muzeum roku 2016 byla nominována tato muzea (v abecedním pořadí dle sídla instituce):

Výsledky II. ročníku návštěvnické soutěže Muzeum roku budou vyhlášeny v rámci slavnostního předávání Cen Gloria musaealis za rok 2016 ve středu 17. května 2017 od 16,30 hodin v Betlémské kapli v Praze. Ceny si přijdou převzít zástupci tří muzeí a galerií s nejlepším hodnocením. Instituce, která se umístila na prvním místě, bude držitelem titulu nejoblíbenější Muzeum roku 2016 v České republice.

Tisková zpráva (162 kB)

14. května 2024 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu

Přehled přihlášených projektů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

Uzávěrka přihlášek je 28. února 2024

Jak se přihlásit do soutěže?

Chcete přihlásit zajímavý projekt do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady s vyplněním příslušných formulářů? Nabízíme pomoc při jejich zpracování i vytipování vhodných počinů. Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!