Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis
7.2.2018

Už jen do 28. února 2018 se můžete hlásit do XVI. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis

Jen do 28. února 2018!

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
chtěli bychom Vás upozornit, že do 28. února 2018 (včetně) máte možnost podat přihlášku do XVI. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2017!

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová – tajemnice soutěže (tel.: +420 224 210 039, e-mail).

Zde naleznete základní podmínky pro přihlášení se do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis – Základní podmínky pro přihlášení se do soutěže.

Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené projekty je nutno přihlásit minimálně 20 pracovních dnů před jejich skončením!

Formuláře přihlášek pro rok 2017

Přihlášené projekty naleznete zde.

Jak se přihlásit do soutěže Gloria musaealis?

Chtěli byste přihlásit projekt Vašeho muzea/galerie do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady? Navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte.

Jak se přihlásit Kontaktujte nás