Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis
8.3.2018

Přehled přihlášených projektů ke dni 28. února 2018

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
chtěli bychom Vás upozornit, že 28. února 2018 (včetně) skončila možnost podat přihlášku do XVI. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2017!

Přehled přihlášených projektů ke dni 28. 2. 2018:

Přehled přihlášených projektů GM 2017 (131 kB)

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová – tajemnice soutěže (tel.: +420 224 210 039, e-mail).

Zde naleznete základní podmínky pro přihlášení se do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis – Základní podmínky pro přihlášení se do soutěže.
Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené projekty je nutno přihlásit minimálně 20 pracovních dnů před jejich skončením!

Slavnostní vyhlášení výsledků XVI. ročníku soutěže proběhne dne 17. května 2018 ve Smetanově síni Obecního domu.

Přehled přihlášených projektů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

Uzávěrka přihlášek je 28. února 2024

Jak se přihlásit do soutěže?

Chcete přihlásit zajímavý projekt do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady s vyplněním příslušných formulářů? Nabízíme pomoc při jejich zpracování i vytipování vhodných počinů. Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!