Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis
22.6.2018

XVII. ročník Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2018

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

od 1. ledna 2018 do 28. února 2019 máte možnost podat přihlášku do XVII. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2018.

Pokud jste se rozhodli k přihlášení Vaší výstavy, publikace či jiné aktivity, neváhejte, prosím, a neodkládejte podání přihlášky na poslední měsíce soutěžního ročníku.
Právě teď plánuje porota své výjezdy za soutěžními projekty. Uvítáme proto, i s ohledem na zajištění cest, abychom se o Vašem projektu dozvěděli včas!

Dejte nám vědět o svém záměru přihlásit se, Vaši přihlášku pak můžeme zpracovat i později. Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů a konzultaci při zpracování přihlášky.

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová tajemnice soutěže

(tel.: +420 224 210 039; e-mail: gloria@cz-museums.cz).

Základní podmínky pro přihlášení se do soutěže

Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené projekty je nutno přihlásit minimálně 20 pracovních dnů před jejich skončením!

Formuláře přihlášek:

Těšíme se na Vaše projekty!

Jak se přihlásit do soutěže Gloria musaealis?

Chtěli byste přihlásit projekt Vašeho muzea/galerie do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady? Navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte.

Jak se přihlásit Kontaktujte nás