Členové Komise dějin umění

Počet členů komise: 31 institucí (37 zaměstnanců), 3 individuální člen AMG

 

Členské instituce:

Beroun 
Muzeum Českého krasu, příspěvková organizace Středočeského kraje

Brno 
Muzeum města Brna, příspěvková organizace

Břeclav
Městské muzeum a galerie Břeclav

Česká Lípa 
Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě

Česká Skalice 
Textilní muzeum TIBA

Český Těšín 
Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

Děčín 
Oblastní muzeum v Děčíně, příspěvková organizace

Hlinsko v Čechách 
NPÚ UOP v Pardubicích, Soubor lidových staveb Vysočina

Cheb 
Krajské muzeum Karlovarského kraje, příspěvková organizace

Jihlava 
Muzeum Vysočiny Jihlava, příspěvková organizace

Jindřichův Hradec 
Muzeum Jindřichohradecka

Klenová 
Galerie Klatovy / Klenová

Kolín 
Regionální muzeum v Kolíně

Kroměříž 
Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace

Liberec 
Severočeské muzeum v Liberci, příspěvková organizace

Lidice 
Národní kulturní památka - Památník Lidice

Mariánská Týnice - Kralovice 
Muzeum a galerie severního Plzeňska

Mělník 
Regionální muzeum Mělník

Mladá Boleslav 
Muzeum Mladoboleslavska

Olomouc 
Vlastivědné muzeum v Olomouci

Plzeň
Muzeum Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech

Praha  
Muzeum hlavního města Prahy
Památník národního písemnictví
Uměleckoprůmyslové museum v Praze

Rokycany 
Západočeské muzeum v Plzni, příspěvková organizace – Muzeum Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech

Teplice 
Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace

Turnov 
Muzeum Českého ráje v Turnově, příspěvková organizace

Vodňany 
Městské muzeum a galerie

Vrchlabí 
Správa KRNAP, Krkonošské muzeum - Augustiniánský klášter

Vsetín 
Muzeum regionu Valašsko ve Vsetíně, příspěvková organizace

Vyškov 
Muzeum Vyškovska, příspěvková organizace

Znojmo 
Jihomoravské muzeum ve Znojmě, příspěvková organizace

 

Členové komise - zaměstnanci členských muzeí
      
PhDr. Ivana Bortlová
 
Vlastivědné muzeum v Olomouci
        
PhDr. Iva Brothánková 
Národní kulturní památka - Památník Lidice
        
PhDr. Irena Bukačová 
Muzeum a galerie severního Plzeňska
       
PhDr. Miroslav Cogan 
Muzeum Českého ráje v Turnově, příspěvková organizace
        
Mgr. Zbyněk Černý 
Krajské muzeum Karlovarského kraje, příspěvková organizace
        
Mgr. Hana Dobešová 
Muzeum Jindřichohradecka
        
Mgr. Marcel Fišer 
Galerie Klatovy / Klenová

Mgr. Zdeněk Freisleben
Památník národního písemnictví
       
Mgr. Kamila Garkischová 
Muzeum Českého krasu, příspěvková organizace Středočeského kraje
        
PhDr. Vlastimil Havlík 
Textilní muzeum TIBA
        
Mgr. Petra Hollerová 
Regionální muzeum v Kolíně

Mgr. Václav Houfek
Muzeum Ústí nad Labem, p. o.
       
PhDr. Bohuslava Chleborádová 
Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace

Mgr. et Mgr. Veronika Chmelařová
Muzeum Těšínska, p. o.
        
Mgr. Michal Jemelka 
Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace
        
Mgr. Zdena Jeřábková 
Muzeum Vyškovska, příspěvková organizace
       
akad.mal. Martin Kos 
Muzeum Vysočiny Jihlava, příspěvková organizace  

Mgr. Magdaléna Krejčová 
Galerie Klatovy / Klenová
       
Mgr. Irena Marie Kubešová 
Vlastivědné muzeum v Olomouci

Mgr. Jan Lehner
Muzeum Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech
       
Mgr. Edita Manermannová 
Muzeum Mladoboleslavska
        
Mgr. Barbora Márová Viktoriová 
Regionální muzeum Mělník
         
Mgr. Olga Mehešová 
Muzeum regionu Valašsko ve Vsetíně, příspěvková organizace
       
PhDr. Jan Mohr 
Severočeské muzeum v Liberci, příspěvková organizace
       
Marie Nevrklová
 
Jihomoravské muzeum ve Znojmě, příspěvková organizace
        
Mgr. Daniel Novák 
Městské muzeum a galerie Vodňany
        
Mgr. Ota Minařík  
NPÚ UOP v Pardubicích, Soubor lidových staveb Vysočina
       
PhDr. Jiřina Pavlíková 
Muzeum Těšínska, příspěvková organizace  

PhDr. David Pindur, Ph.D.
Muzeum Těšínska, p. o.
       
Eva Reslová 
Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě
        
Mgr. Xenie Sofková 
Vlastivědné muzeum v Olomouci
        
Mgr. Eva Staňková 
Oblastní muzeum v Děčíně, příspěvková organizace
        
PhDr. Kateřina Svobodová 
Muzeum města Brna, příspěvková organizace

Hana Švecová 
Správa KRNAP, Krkonošské muzeum - Augustiniánský klášter
       
Mgr. Kamila Valoušková 
Muzeum regionu Valašsko ve Vsetíně, příspěvková organizace
        
PhDr. Radim Vondráček 
Uměleckoprůmyslové museum v Praze

Mgr. Nina Zháňalová
Městské muzeum a galerie Břeclav
        
Zbyněk Zronek 
Muzeum Vysočiny Jihlava, příspěvková organizace 

 
Člen komise – individuální člen AMG

PhDr. Alena Křížová, Ph.D.

PhDr. Janka Šiňanská

nahoru