Členové Komise regionální historie Moravy a Slezska AMG

Počet členů komise: 44 institucí (111 zaměstnanců), 3 individuální členové AMG

Členské instituce

Blansko 
Muzeum Blanenska, p. o.

Bohdalice
Muzeum Tomáše E. Müllera

Bojkovice 
Muzeum Bojkovska, p. o.

Boskovice 
Muzeum Boskovicka, p. o.

Brno
Moravské zemské muzeum
Muzeum města Brna
Technické muzeum v Brně

Bruntál 
Muzeum v Bruntále, příspěvková organizace

Český Těšín 
Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

Frýdek-Místek 
Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Havlíčkův Brod
Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod, p. o.

Hodonín 
Masarykovo muzeum v Hodoníně, příspěvková organizace

Holešov
Městské muzeum Holešov

Hustopeče 
Městské muzeum a galerie

Jeseník
Vlastivědné muzeum Jesenicka, p. o.

Jihlava 
Muzeum Vysočiny Jihlava, příspěvková organizace

Kroměříž 
Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace

Litovel 
Městské muzeum Litovel

Mikulov na Moravě 
Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace

Napajedla
Muzeum Napajedla

Nový Jičín 
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace

Odry
Muzeum Oderska

Olomouc 
Vlastivědné muzeum v Olomouci

Ostrava 
Ostravské muzeum, příspěvková organizace

Pelhřimov
Muzeum Vysočiny Pelhřimov, p. o.

Praha
Muzeum hlavního města Prahy

Prostějov 
Muzeum Prostějovska v Prostějově, příspěvková organizace

Předklášteří 
Muzeum Brněnska, příspěvková organizace

Přerov 
Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace

Roztoky
Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Rožnov pod Radhoštěm
Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, národní kulturní památka

Slavkov u Brna 
Historické muzeum ve Slavkově u Brna

Šumperk
Vlastivědné muzeum v Šumperku, příspěvková organizace

Třebíč 
Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace

Uherské Hradiště 
Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace

Uherský Brod 
Muzeum Jana Amose Komenského

Velké Karlovice 
Karlovské muzeum

Velké Meziříčí 
Muzeum Velké Meziříčí

Vikýřovice u Šumperk
Muzeum silnic ve Vikýřovicích u Šumperka

Vsetín 
Muzeum regionu Valašsko ve Vsetíně, příspěvková organizace

Vyškov 
Muzeum Vyškovska, příspěvková organizace

Zlín 
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace

Znojmo
Jihomoravské muzeum ve Znojmě, příspěvková organizace

Žďár nad Sázavou
Regionální muzeum města Žďár nad Sázavou

 

Členové komise – zaměstnanci členských muzeí

Bc. Lubomír Anděl
Muzeum Vysočiny Pelhřimov, příspěvková organizace

Mgr. Pavlína Badurová 
Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

Mgr. Kateřina Barcuchová
Ostravské muzeum, příspěvková organizace

Mgr. Hana Bartošová
Technické muzeum v Brně

Mgr. et Mgr. Lenka Benešová
Regionální muzeum města Žďáru nad Sázavou

Bc. Roman Bertha
Ostravské muzeum, příspěvková organizace

Mgr. Jiří Blažek 
Historické muzeum ve Slavkově u Brna

PhDr. Jaroslav Blecha
Moravské zemské muzeum

Mgr. Dobromila Brichtová 
Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace

PhDr. Jan Břečka 
Moravské zemské muzeum

Mgr. Zdeněk Cvikl 
Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, národní kulturní památka

Mgr. Jindřich Čeladín 
Muzeum hlavního města Prahy

Mgr. Yvona Činčová 
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace

PhDr. Marie Dokoupilová 
Muzeum Prostějovska v Prostějově, příspěvková organizace

PaedDr. Zdeněk Doubravský 
Vlastivědné muzeum v Šumperku, příspěvková organizace

Mgr. Sylvie Dyková 
Technické muzeum v Brně

PhDr. Zdeněk Fišer 
Moravské zemské muzeum

Mgr. Peter Futák 
Masarykovo muzeum v Hodoníně, příspěvková organizace

Mgr. Dagmar Hamalová
Muzeum Boskovicka, p. o.

Mgr. Tomáš Hamrlík
Muzeum Bojkovska, p. o.

PhDr. Jaromír Hanák 
Muzeum Brněnska, příspěvková organizace

Mgr. Hana Hermanová
Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Mgr. Václav Horák 
Muzeum Prostějovska v Prostějově, příspěvková organizace

Mgr. Irena Chovančíková 
Masarykovo muzeum v Hodoníně, příspěvková organizace

Mgr. Miroslav Chytil, Ph.D.
Muzeum Prostějovska v Prostějově, příspěvková organizace

Mgr. Hana Jabůrková 
Muzeum Novojičínska, p. o.

PhDr. Kateřina Janásová 
Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Mgr. Pavlína Janíčková
Vlastivědné muzeum v Šumperku, příspěvková organizace

Mgr. Radim Jež
Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

PhDr. Pavel Jirák
Muzeum Vysočiny Jihlava, příspěvková organizace

Mgr. Slavěna Jurčíková
Muzeum Beskyd Frýdek Místek

PhDr. Jiří Jurok, CSc.
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace

Mgr. Petr Juřák 
Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace

PhDr. Božena Kabelíková
Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace

Mgr. Michal Kamp
Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod, příspěvková organizace

Mgr. Božena Kaňáková
Vlastivědné muzeum Jesenicka, příspěvková organizace

Mgr. Jarmila Klímová
Muzeum Komenského v Přerově

Ing. Soňa Kollandová
Karlovské muzeum

Mgr. Michaela Kollerová
Vlastivědné muzeum Šumperk, příspěvková organizace

Mgr. Renata Kotulánová 
Muzeum Vyškovska, příspěvková organizace

Mgr. Milan Koudelka 
Muzeum Blansko

Mgr. Tereza Kovaříková
Muzeum Napajedla

Mgr. Helena Kovářová 
Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace

Mgr. Martina Krajíčková
Muzeum Brněnska

RNDr. Michaela Králíková, Ph.D.
Muzeum Vyškovska, příspěvková organizace

Bc. et Bc. Gabriela Krejčová Zavadilová
Muzeum Vysočiny Pelhřimov, p. o.

Mgr. Martin Krůl
Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

Mgr. Hana Kuslová 
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace

PhDr. Miroslava Kvášová
Muzeum Vysočiny Pelhřimov, příspěvková organizace

Mgr. Veronika Lukešová
Muzeum Brněnska, příspěvková organizace

Mgr. Jiří Mačuda
Jihomoravské muzeum ve Znojmě, příspěvková organizace

Mgr. Ondřej Machálek
Městské muzeum a galerie v Holešově

Mgr. Květoslava Málková
Muzeum v Bruntále

Mgr. Lubor Maloň 
Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace

PhDr. František Malý
Moravské zemské muzeum

Mgr. Dagmar Martinková
Muzeum Tomáše E. Müllera, o. s.

Mgr. Ivana Martišková
Muzeum regionu Valašsko, příspěvková orchanizace

Mgr. Dana Massowová
Muzeum Vyškovska, příspěvková organizace

Mgr. Markéta Mercová
Muzeum Kroměřížska, p. o.

Mgr. Jiří Mitáček 
Moravské zemské muzeum

Mgr. Robert Najman 
Městské muzeum Litovel

Mgr. Soňa Nezhodová, Ph.D.
Městské muzeum a galerie Hustopeče

Mgr. Marta Němečková
Muzeum Brněnska, příspěvková organizace

PhDr. Tomáš Niesner 
Muzeum v Bruntále, příspěvková organizace

Mgr. Dana Olivová 
Muzeum města Brna, příspěvková organizace

PhDr. Zdeněk Orlita, Ph.D.
Muzeum Oderska

Mgr. Ctibor Ostrý
Muzeum města Brna, p. o.

Mgr. Petr Pálka 
Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace

Mgr. Ilona Pavelková
Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

Mgr. Kateřina Peková
Muzeum Beskyd, příspěvková organizace

Mgr. Jakub Pernes
Muzeum Brněnska, příspěvková organizace

Mgr. Jan Petrásek
Vlastivědné muzeum Jesenicka, příspěvková organizace

PhDr. David Pindur
Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

PhDr. Karel Podolský
Vlastivědné muzeum v Olomouci

Mgr. Blanka Pokorná 
Masarykovo muzeum v Hodoníně, příspěvková organizace

Mgr. Pavel Portl 
Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace

Mgr. Hana Prymusová
Moravské zemské muzeum

Mgr. Martin Rája 
Historické muzeum ve Slavkově u Brna

PhDr. Blanka Rašticová
Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace

PhDr. Marie Ripperová
Muzeum Velké Meziříčí

PhDr. Ludmila Růženecká
Muzeum města Brna

PhDr. Jan Saheb
Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

Mgr. Martin Samson
Muzeum města Brna, p. o.

Bc. Petr Sehnálek
Muzeum Komenského v Přerově, p. o.

Mgr. Radek Slabotínský
Technické muzeum v Brně

Mgr. Miriam Slavíková 
Masarykovo muzeum v Hodoníně, příspěvková organizace

Mgr. Veronika Sovková 
Vlastivědné muzeum v Olomouci

Mgr. Kateřina Stenchlá 
Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

PhDr. Petra Svobodová
Muzeum Brněnska, p. o.

Mgr. Hana Sýkorová
Masarykovo muzeum v Hodoníně, příspěvková organizace

Mgr. Miroslava Štýbrová 
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace

Mgr. Dagmar Tempírová-Kotrlá
Vlastivědné muzeum v Šumperku, příspěvková organizace

Bc. Kamil Tomášek
Vlastivědné muzeum Jesenicka, příspěvková organizace

Mgr. Radek Tomeček 
Muzeum Jana Amose Komenského

Irena Tronečková
Muzeum Velké Meziříčí

Mgr. Alena Turková 
Vlastivědné muzeum v Šumperku, příspěvková organizace

Mgr. Josef Urban
Vlastivědné muzeum v Olomouci

PhDr. Naděžda Urbánková
Technické muzeum v Brně

PhDr. Marek Vařeka
Masarykovo muzeum v Hodoníně, příspěvková organizace

Mgr. Petr Vítámvás 
Muzeum Boskovicka

Mgr. Hana Vondrů
Muzeum Vysočiny Pelhřimov, p. o.

Mgr. Lubomír Vrána
Muzeum Vyškovska, p. o.

Mgr. Ester Vratislavská
Masarykovo muzeum v Hodoníně, příspěvková organizace

PhDr. Josef Zacpal 
Muzeum Brněnska, příspěvková organizace

Mgr. Martin Zdražil
Vlastivědné muzeum v Olomouci

Mgr. Petr Zemek, Th.D.
Muzeum J. A. Komenského v Uherském Brodě

PhDr. Vladimíra Zichová 
Historické muzeum ve Slavkově u Brna

Mgr. Zbyněk Žouželka
Vlastivědné muzeum v Šumperku


Členové komise
– individuální členové AMG

Mgr. Radmila Buchlovská

Mgr. Martin Buchlovský 

Bc. Tomáš Hartmann, DiS.
Zámek Brtnice

 

nahoru