24.8.2016

Právě vyšlo čtvrté číslo Věstníku AMG

Hlavním tématem Věstníku AMG 4/2016 je Pohled za hranice.

Představujeme POLIN – Muzeum dějin polských Židů, které se stalo vítězem obou hlavních kategorií Evropských muzejních soutěží roku 2016, když získalo zároveň ocenění Evropské muzeum roku (EMYA) a Cenu Evropské muzejní akademie (EMA).
V tomto čísle přinášíme rozhovor s novým generálním ředitelem Moravského zemského muzea Mgr. Jiřím Mitáčkem, Ph.D., a přečíst si také můžete souhrn informací z Generální konference ICOM, která se letos v červenci konala v Miláně.

Od čísla 2 ročníku 2016 vychází Věstník AMG pouze v elektronické podobě!
Za jeho další šíření mezi Vaše kontakty Vám předem děkujeme!

Zde naleznete archiv straších čísel Věstníku AMG včetně toho aktuálního.

Věstník AMG 4/2016 si můžete prolistovat na našich webových stránkách také prostřednictvím aplikace ISSUU.

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!