5.12.2017

XIV. ročník Festivalu muzejních nocí 2018

TERMÍN PRODLOUŽEN DO 28. ÚNORA 2018!

Výzva k účasti ve XIV. ročníku Festivalu muzejních nocí 2018

XIV. ročník Festivalu muzejních nocí 2018
bude probíhat ve dnech 18. května až 9. června 2018.

Pokud máte zájem být uvedeni v propagačních materiálech AMG (tiskových zprávách apod.) a na webových stránkách FMN pošlete nám přihlášku Vašeho muzea včas!

Vyplnit stačí pouze elektronickou přihlášku!!!

Více informací najdete na webových stránkách kampaně na adrese www.muzejninoc.cz.

Na webu je k dispozici ke stažení aktuální logo Festivalu muzejních nocí 2018 v různých grafických formátech.

Logo ve variantě dle Vašeho výběru by mělo být uvedeno na doprovodných propagačních materiálech k akci, vždy s uvedením věty:

„Festival muzejních nocí 2018 pořádá Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., s podporou Ministerstva kultury ČR. Další festivalové akce naleznete na

Logo festivalu textu by mělo zabírat minimálně 5 % materiálu.

Kontaktní osobou pro Festival muzejních nocí 2018 je Bc. Kateřina Svobodová (e-mail: kalendarium@cz-museums.cz; adres@cz-museums.cz, tel.: +420 224 210 038).

Přihlášky Vaší Muzejní noci zasílejte pouze na e-mail: adres@cz-museums.cz !!!

Děkujeme Vám za spolupráci!

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!