8.3.2018

Národní soutěž muzeí Gloria musaealis 2017 – Přehled přihlášených projektů ke dni 28. 2. 2018

XVI. ročník

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
chtěli bychom Vás upozornit, že 28. února 2018 (včetně) skončila možnost podat přihlášku do XVI. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2017!

Přehled přihlášených projektů ke dni 28. února 2018:

Přehled přihlášených projektů GM 2017 (131 kB)

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová – tajemnice soutěže (tel.: +420 224 210 039, e-mail).

Zde naleznete základní podmínky pro přihlášení se do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis – Základní podmínky pro přihlášení se do soutěže.
Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené projekty je nutno přihlásit minimálně 20 pracovních dnů před jejich skončením!

Slavnostní vyhlášení výsledků XVI. ročníku soutěže proběhne dne 17. května 2018 ve Smetanově síni Obecního domu.

Školení je zdarma a probíhá v Praze a v Brně

Vyjádření podpory slovenským kulturním institucím

Přehled přihlášených projektů

Uzávěrka přihlášek byla prodloužena do max. 31. března 2024

15.–16. října 2024 / Ostrava / Národní zemědělské muzeum Ostrava – Muzeum potravin a zemědělských strojů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!