Věstník AMG 5/2018

Hlavním tématem pátého čísla Věstníku AMG je 100 let od vzniku ČSR. Dozvíte se, jaké projekty si pro Vás muzea a galerie připravili. Články o výstavách jsou také okořeněné špetkou historie, např. o bezpečnostních sborech atd. Nejen republika, ale i muzea slaví výročí, které tentokrát se dočtete na s. 14.

Archiv straších čísel Věstníku AMG naleznete zde, včetně toho aktuálního.

Věstník AMG 5/2018 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách prostřednictvím aplikace ISSUU.

Páté číslo bylo automaticky distribuováno do všech členských institucí AMG. Pro ostatní zájemce k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč.

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!