Asociace muzeí a galerií v České republice

Asociace muzeí a galerií ČR
28.3.2019

Zapojete se do IV. ročníku návštěvnické soutěže MUZEUM ROKU – už jen do 31. března 2019!


Od 1. dubna 2018 do 31. března 2019 probíhá na portále do-muzea.cz IV. ročník soutěže Muzeum roku.
Výsledky budou vyhlášeny 16. května 2019 v rámci slavnostního předávání Cen Gloria musaealis za rok 2018 ve Smetanově síni Obecního domu. Soutěž Muzeum roku je vyhlašovaná jako součást mediální kampaně Národní soutěže muzeí Gloria musaealis.

Soutěž Muzeum roku se zaměřuje na názor návštěvníků a probíhá na portále do-muzea.cz, jehož provozovatelem je Národní muzeum, a který vznikl ve spolupráci s Asociací muzeí a galerií ČR, z. s.

Návštěvníci muzeí a galerií
mají prostřednictvím soutěže možnost dát najevo, které muzejní instituce je oslovily, ať už se motivací pro účast v soutěži stanou příjemné vzpomínky na prostředí nebo zhlédnutá expozice.

Kvalitu navštívené instituce mohou všichni uživatelé hodnotit na portále do-muzea.cz po jednoduché registraci pomocí bodů ve třech různých kategoriích.

 

Zpět

nahoru

Jak se přihlásit do AMG?

Chtěli byste se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky? Potřebujete získat informace o formě členství, práv a povinností člena AMG, výši členských příspěvků a dalších užitečných informacích, navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte.

Více o přihlášení Kontaktujte nás