29.7.2019

Národní soutěž muzeí Gloria musaealis 2019

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

od 1. ledna 2019 do 28. února 2020 máte možnost podat přihlášku do XVIII. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis.

Pokud jste se rozhodli k přihlášení Vaší výstavy, publikace či jiné aktivity, neváhejte a neodkládejte podání přihlášky na poslední měsíce soutěžního ročníku.
Uvítáme proto, i s ohledem na zajištění cest, abychom se o Vašem projektu dozvěděli včas!

Dejte nám vědět o svém záměru přihlásit se, Vaši přihlášku můžeme zpracovat i později.
Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů a konzultaci při zpracování přihlášky.

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová (tel.: +420 224 210 039; e-mail: gloria@cz-museums.cz).

Jak se přihlásit do soutěže

Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené projekty je nutno přihlásit minimálně 20 pracovních dnů před jejich ukončením!

Těšíme se na Vaše projekty!