30.7.2019

Generální konference NEMO 2019: Muzea 2030 – Sdílení návodu pro lepší budoucnost

7.–10. listopadu 2019 / Tartu, Estonia

Zúčastněte se generální konference NEMO a zjistěte, jak mohou muzea přispět k dosažení záměrů obsažených v materiálech OSN „Cíle udržitelného rozvoje (SDGs)“ a „Agendě pro udržitelný rozvoj do roku 2030“. NEMO, the Network of European Museum Organisations, věří, že se muzea mohou podílet na tvorbě lepší budoucnosti a chce proto muzejní instituce motivovat k aktivnímu zapojení. Pojďme se navzájem inspirovat a budovat silnou muzejní komunitu napříč celou Evropou!

Členové AMG získají 20% slevu z konferenčního poplatku!

Zaregistrovat se můžete zde.

Více informací naleznete na www.europeanmuseumconference.org.