12.8.2019

Kampaň Muzeum a 20. století na téma "Muzea a rok 1989: 30 let od sametové revoluce"

Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., vyhlásila pro rok 2019 v rámci cyklu Muzea a 20. století mediální kampaň na téma „Muzea a rok 1989: 30 let od sametové revoluce“.

V roce 2019 si připomínáme události spojené se sametovou revolucí a rozsáhlé změny, které tento převrat před třiceti lety přinesl. Podstatou projektu je vzájemné provázání akcí, které k této příležitosti muzea a galerie v rámci celé České republiky pořádají.

Informace o cyklu Muzea a 20. století, logo mediální kampaně na téma „Muzea a rok 1989: 30 let od sametové revoluce“ a seznam všech přihlášených projektů je zveřejněn na http://www.muzea20stoleti.cz. Pozvánky na jednotlivé akce přijímá Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., v průběhu celého roku 2019.

Pro zapojení se do kampaně stačí vyplnit elektronický formulář přihlášky.

Tisková zpráva (118 kB)

Kontaktní osobou pro kampaň:
Mgr. Vendula Potůčková Jurášová
správce oborových databází/webových prezentací AMG