14.1.2020

Podklady pro Výroční zprávu AMG za rok 2019

Prosba o spolupráci

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení předsedové a předsedkyně jednotlivých orgánů AMG,

blíží se opět termín pro zpracování Výroční zprávy Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s. Informace, které nám poskytnete, budou uvedeny ve faktografické části výroční zprávy a rovněž v oddíle, který se týká odborných a informačních činností našeho profesního svazu. Věnujte proto náležitou pozornost Vámi poskytnutým údajům – informace odrážejí rozsah, hloubku a pestrost působení AMG v roce 2019 jako největšího reprezentanta muzejních institucí v ČR.

Podklady pro Výroční zprávu AMG za rok 2019 zašlete na amg@cz-museums.cz nejpozději do 28. února 2020. Materiál vyplňujte STRUČNĚ, dle uvedené STRUKTURY.

Více také na webu AMG – Výroční zprávy AMG

Děkujeme Vám za spolupráci!

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!